Stavba luxusního hotelového resortu na ostrově Velaa

Typ realizace: Ostatní
Lokalita: 

Předmětem projektu Velaa Private Island bylo vytvoření zcela nového hotelového resortu v nejvyšším možném standardu vybavenosti a luxusu. Na zcela prázdném korálovém ostrově vzniklo hotelové centrum s 28 jednoložnicovými vilami a 12 vilami, které jsou vystavěny přímo nad mořem a jsou typickým rysem dané lokality. Dále se zde nacházejí 3 velké restaurace, 5 luxusních rezidencí a kompletní zázemí jak pro personál ostrova, tak rekreační části pro hotelové hosty.

Společnost EDIFICE na projektu zajištovala kompletní projektový managment při koordinaci a dodávce interiérového vybavení včetně osvětlení. Dále pak prováděla i cenový controling jednotlivých částí dodávek společně s přípravou výkazů výměr, přípravou a konzultacemi smluvních vztahů se subdodavateli a jejich pozdější řízení.

Prohlédnout si obrázky a podívat se na video tohoto unikátního projektu můžete ZDE.

Projekt Velaa Private Islands Maldives obdržel Zvláštní cenu za vývoz do exotického prostředí v soutěži Stavba roku 2014.

Typ realizace: Ostatní
Architekt: ADR s.r.o.

Získané ocenění:
Sdílejte na sociálních sítích:
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace