Datum zveřejnění: 12. 6. 2020

EDIFICE sídlí v nových kancelářích

21.7.2020 – Přestěhovali jsme se do nových kanceláří. Pro naše nové kanceláře jsme si zvolili náš projekt Moskevská 63. V 1.NP jsme během 3 měsíců vybudovali nový fit-out, ve kterém je místo pro 3 zasedací místnosti, velkorysou kuchyň a společenskou místnost, 40 pracovních místností formou open-space, ale třeba i osobní prostor pro soustředění, telefonní hovory , videokonference nebo kreativní úkoly v menších kancelářích ve formě telefonních budek.

Sdílejte na sociálních sítích: Sdílejte na sociálních sítích:

Další novinky

 • Projekt Bydlení na Krejcárku je zkolaudován

  11.9.2019 – Projekt Bydlení na Krejcárku, který je prvním developerským projektem EDIFICE cosntruction & consulting, dostal kolaudační rozhodnutí.

 • Tisková konference k novému projektu EDIFICE CC

  11.2.2020 – Společnost TROX Technik KS Filter, a.s. představila na své tiskové konferenci novou etapu rozšíření stávající výrobní haly v Příbrami. Kompletní projektové a cenové řízení ve fázi vyjednávání smluvních podmínek a získávání všech povolení, přes projektové a cenové řízení stavby a technický dohled spolu s BOZP v průběhu stavby, až po předání stavby do […]

 • Další fáze rekonstrukce hotelu DUO v Praze

  31.3.2020 I přes nepříznivou situaci jsme úspěšně předali společnosti Bohemian Properties, která provozuje hotel DUO v Praze 9, další fázi zrenovovaných pokojů. 107 pokojů ve 4., 5. a 6.patře objektů Tower II prošlo generální opravou, která představovala kompletní výměnu všech povrchů, instalací a interierového vybavení, a to jak nábytku volné, tak vestavěného.

 • Projekt Poděbradská 52 je ve fázi hrubé stavby

  10.7.2020 – Hrubou stavbou jsme na projektu Poděbradská 52 vstoupili do další fáze. Projekt spojuje ve 3 budovách kancelářské plochy s byty a je v pořadí druhým developerským projektem EDIFICE construction & consulting zaměřujícím se na výstavbu bytů.

 • Přestavba kanceláří Pojišťovny VZP, a.s.

  11.8.2020 – Kompletní modernizací prochází administrativní budova pro Pojišťovny VZP, a.s. Vzhledem k tomu, že se Pojišťovna VZP, a. s.  jako ryze česká, komerční pojišťovna v oblasti neživotního pojištění často setkává s klienty, vznikl nápad nejen na rekonstrukci standardních kancelářských prostor, ale i vybudování kavárny v přízemí budovy v Lazarské ulici v Praze. Rekonstrukce zahrnovala výměnu povrchů, […]