KOVOSVIT – Sezimovo Ústí

Typ realizace: Administrativa
Lokalita: 

Jednalo se o kompletní stavební a interiérové vybavení kancelářského prostoru tzv. „fitout“ na 5.NP budovy sloužící společnosti KOVOSVIT jako reprezentativní kancelářské prostory pro vedení společnosti. Stavební práce byly prováděny do stávajících prostor administrativní budovy Kovosvitu ze 30. let minulého století v areálu závodu na Náměstí Tomáše Bati 419 v Sezimově Ústí.
Dodávka díla obsahovala kompletní dodávku stavební části, nových SDK příček, nových ZTI, UT a  VZT rozvodů, kompletního systému chlazení, nových slaboproudých a silnoproudých instalací, osazení světlovodů,  kompletní dodávka veškerých povrchových úprav, skleněných dělících příček, interiérového vybavení a dvou zimních zahrad. Vlastní povrchové úpravy jsou v nadstandardním provedení vysoké kvality stejně tak jako skleněné dělící konstrukce příček. Interier byl doplněn atypickým nábytkem TECHO.
Společnost EDIFICE na této zakázce zajišťovala kompletní projektové a cenové řízení stavby a technický dozor pro generálního dodavatele společnost Interier Říčany a.s.

 

Typ realizace: Administrativa
Architekt: Interier Říčany a.s.

Získané ocenění:
Sdílejte na sociálních sítích:
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace