Karbon Invest

Typ realizace: Administrativa
Lokalita: 

Jednalo se o kompletní stavební a interiérové vybavení kancelářského prostoru, tzv. „fitout“, v 6. NP budovy, sloužící společnosti RPG Advisors jako reprezentativní kancelářské prostory pro vedení společnosti. Stavební práce byly prováděny do stávajících prostor nové budovy České Pojišťovny v ulici Vladislavova č. 17 na Novém Městě v Praze 1.
Dodávka díla obsahovala kompletní dodávku stavební části, nových VZT rozvodů, koncových prvků chlazení, nových slaboproudých a silnoproudých instalací včetně dodávek veškerých povrchových úprav skleněných dělících příček interiérového vybavení. Stavební dodávky zajišťovala společnost Lachman Styl, s. r. o. Vlastní povrchové úpravy jsou v nadstandardním provedení vysoké kvality, stejně tak jako exkluzivní skleněné dělící konstrukce příček s posuvnými dveřmi na kováních Dorma. Dále je interiér doplněn atypickým nábytkem a nábytkem Bullo a Techo.
Společnost EDIFICE na této zakázce zajišťovala kompletní projektové a cenové řízení stavby a technický dozor pro generálního dodavatele společnost Techo, a.s. Naše služby zahrnovaly předprojektovou přípravu, projektovou přípravu, podrobné jednání s přímým investorem o rozsahu a náplni dodávky, detailní výběrová řízení na dodavatele stavby, řízení a vlastní realizaci výstavby a jednotlivých subdodávek, ukončení díla, jeho předání do užívání a částečně i porealizační řešení reklamačních vad.

Typ realizace: Administrativa
Lokalita: Praha
Architekt: ADR s.r.o.

Získané ocenění:
Sdílejte na sociálních sítích:
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace