Hotel Omnia Janské Lázně

Typ realizace: Ostatní
Lokalita: 

Na jaře roku 2008 dodala společnost TECHO, a. s., kompletní interiér do pokojů, restaurace a baru. Součástí vybavení pokojů byly koberce, minibary, multifunkční LCD TV, fény nebo digitální telefony, vše s ohledem na maximální prostorový komfort a moderní design. Každý prostor hotelu má vlastní nezaměnitelné barevné ladění a materiálové řešení. Ve většině prostor se kombinují dřevěné prvky a kamenné plochy. Na podlahách se střídá hrubá kamenná dlažba z opalované žuly (ve společných prostorech hotelu) s masivní dubovou mozaikou v hotelových pokojích. Do společných a veřejných prostor tohoto čtyřhvězdičkového hotelu dodalo TECHO atypické barové pulty kombinující sklo, fošny z břízy včetně kůry, štípané dřevo a černý plech. Na technických řešeních těchto atypických prvků se podílela architektonická studia Gradus a A.R.D. Převážně šedé odstíny výmalby stěn veřejných prostorů doplňují draperie, svítidla a nábytek v ostrých barvách, zejména v barvě oranžové.

Projekt si odnesl 2. místo v prestižní soutěži Best of Realty 2008 v hodnocení Hotelových projektů, a to za „moderní a účelné pojetí hotelu pro sportovně zaměřené hosty“.

V rámci soutěže Stavba roku byl tento projekt na titul nominován a v témže roce získal ocenění Cena Economia, a. s., Stavitel.

Typ realizace: Ostatní
Architekt: Gradus Praha

Získané ocenění:
Sdílejte na sociálních sítích:
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace