Bytové domy ulice Sladkovského Plzeň

Typ realizace: Objekty pro bydlení
Lokalita: 

Sladkovského 36 – nástavba a rekonstrukce
Nástavba řešila dvě nové bytové jednotky v podkroví jako mezonetové bydlení. Nástavbou vzniklo 4. a 5. nadzemní podlaží, ve kterém jsou umístěny dvě nové bytové mezonetové jednotky 3+kk. Byty mají jižní terasu do vnitrobloku. Nástavba je zastřešena pultovou střechou a terasou.
Druhou etapou byla rekonstrukce společných prostor, bytů a sklepů, společně s výměnou starých oken a zateplením uliční části fasády.

Sladkovského 38 – novostavba BD
Jednalo se o novostavbu šestipodlažního bytového domu s 15 byty. V 1. nadzemním podlaží byly navrženy kancelářské prostory, průjezd do vnitrobloku a zázemí pro bytový dům (vstupní hala, sklad jízdních kol, kočárků apod.). Ostatní podlaží (2.–6. NP) jsou určena pro byty. Krajní byty mají balkony, byt ve 2. NP má terasu. Jako parkoviště pro nový bytový dům slouží pozemky za objektem. Objekt je zastřešen plochou střechou.
Společnost EDIFICE na tomto projektu zajišťovala služby plánování nákladů, řízení dodavatelského systému, kontrolu nákladů ve fázi výstavby včetně cenového řízení změnových listů stavby a závěrečnou kontrolu nákladů.

Typ realizace: Objekty pro bydlení
Lokalita: Plzeň
Architekt: PRO ARCH PLZEŇ, s.r.o

Získané ocenění:
Sdílejte na sociálních sítích:
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace